Aplikacja do obróbki zdjęć za darmo

Wszystko można zrobić lepiej, tyczy się to także zdjęć, które robimy naszymi telefonami. Mimo, że aparaty w telefonach są coraz lepsze to nadal istnieje pole do poprawy każdego zdjęcia. Dzisiaj nie musimy pobierać zdjęcia na komputer/laptopa i dopiero to zrobić. Możemy pobrać wiele aplikację do obróbki zdjęć, które często są za darmo.

aplikacja do zdjęć

Najlepsza aplikacja do obróbki zdjęć to taka, która nam najbardziej pasuje. Czasami jest tak, że mimo wg. rankingów jakaś aplikacja do obróbki zdjęć i nie tylko jest najlepsza, a ona nam zupełnie nie pasuje w użytkowaniu. Dlatego też nie przedstawię rankingu, a listę aplikacji do obróbki zdjęć za darmo.

Snapseed

Aplikacja ta działa zarówno na telefonach z systemem Adroid i IOS. Oprócz oczywiście gotowych filtrów możemy kontrolować parametry ręcznie. Każda zmiana jest oddzielną “warstwą” i bez problemu możemy cofnąć niektóre zmiany, które jednak nam się nie spodobały. Oczywiście znajdziemy w tej aplikacji masę przydatnych funkcji typu przycinanie, obracanie itd.

Picmonkey

Kolejna darmowa aplikacja do obróbki zdjęć w telefonie (oczywiście działa na Android i iOS). Oprócz standardowych możliwości zmian, masy gotowych filtrów mamy bogaty zbiór naklejek, które możemy dodać na nasze zdjęcie.

Afterlight

Ta aplikacja do obróbki zdjęć oferuje rzecz jasna ciekawe gotowe filtry, możliwość dodawania “światła” do zdjęcia, ciekawych ramek. Aplikację Afterlight możemy pobrać na Androida i iOS.

Używasz innych appek do obróbki zdjęć (oczywiście darmowych, a nie Lightroom) podziel się z nami w komentarzach. Jeśli któraś z powyższych aplikacji Cię wkurza też napisz nam o tym!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *